Землевпорядна організація Ірпінь

ЗЕМЛЕУСТРІЙ

КАДАСТР

ГЕОДЕЗІЯ

(063)273-51-08

(063)733-72-87

(095)143-78-08

(098)122-97-17

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Технічна документація розробляється з метою встановлення меж земельної ділянки та внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. При реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі - їй присвоюється кадастровий номер, що слугує індикатором земельної ділянки в кадастрі. Кадастровий номер необхідний для переоформлення права власності чи користування нерухомим майном на інших осіб, передачі земельної ділянки з державної та комунальної власності в приватну, початку будівництва, оформлення спадщини, продажу житлового будинку та багато іншого.

Якщо  на земельній ділянці розташований житловий будинок, право власності на який зареєстровано, то для розроблення технічної документації із землеустрою не потрібні дозволи місцевих адміністрацій. Достатньо лище заяви власника житлового будинку, та документів на нерухоме майно.

Слід зауважити, що кожна окрема ситуація з документами є індивідуальною, тому краще проконсультуватися та зберегти свій час та гроші. Довірте свої землевпорядні "проблеми" професіоналам.

 

Для присвоєння кадастрового номера нам необхідні наступні документи:

1. Заява власника будинку

2. Копії документів що підтверджують право власності на будинок (договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про спадщину, рішення суду тощо)

3. Копії технічного паспорта БТІ на будинок

4. Копії документів, що пітверджують особу власник, або його представника за довіреністю

 

 

 

 

 

 

 

Терміни виконання від 1 дня. Ціна - від 2000 гривень.

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці яка не приватизована